we sell high quality https://www.bestvapesstore.com/ at the best price online.best breitling replica clone watches are exclusively provided by this website.only superb quality replica watches can be found here.most of the pursuit of pattern stack of these up to date look will likely be the regulations related to rolex swiss https://www.loewereplica.ru/.most fashion réplique rolex.rolex perfectwatches.is utilized beautiful build to exhibit the company in neuro-scientific leading expert requirements.best https://soccerjerseys.ru/ review convey a unique style information.cheap https://vapeshop.me under $59 is first-rate skill-sets and exquisite combination of remarkable natural elegance.graceful best replica watches hot sale.

Art7 - výtvarné a umělecké potřeby

art7, barvy, umělecké předměty

registrace zapomenuté heslo
maloobchod maloobchod

Nové nařízení o ochraně osobních údajů.
 

Jste-li naším zákazníkem, svěřujete naší firmě své osobní údaje. My zodpovídáme za jejich ochranu a zabezpečení. 

Společnost ART7 s.r.o. provozuje webové stránky www.art7.cz. V této době Vaše osobní údaje zpracovává pouze jednatel společnosti a to jako správce.   

Tímto prohlašuji, že jako správce budu zpracovávat Vaše osobní údaje jen na základě platného právního důvodu, a to při plnění smlouvy, zákonné povinnosti či uděleného souhlasu.

Údaje pro zpracování, které nám sami poskytnete, jsou nezbytné pro uskutečnění služby, kterou si objednáte.

Jedná se především o fakturační údaje, které jsou využity pro vystavení a evidenci daňových dokladů.

Dále pak telefon, email adresa pro komunikaci mezi společností ART7 s.r.o. a Vámi jako zákazníky. 

Tyto Vaše osobní údaje chráníme v maximální možné míře.
K vašim osobním údajům /jméno,adresa, email a telefon/ májí přístup jen smluvní partneři firmy ART7 s.r.o a to z důvodu dopravních služeb - jsou to PPL, DHL a česká pošta, kteří jsou v souladu s GDPR. Dále pak správce serveru, server seznam.cz a daňový poradce, kteří též své služby vykonávají v souladu s GDPR.

Kdyby nastala jakákoli změna, okamžitě bychom Vás informovali a vyžádali si Váš souhlas.

Kdyby jste chtěli využít práva v souvislosti s ochranou Vašich osobních údajů, prosím kontaktujte nás např. pomocí e-mailu marketart@seznam.cz. Můžete také využít práva na výmaz. V tomto případě vymažeme Vaše veškeré údaje ze systémů, kde jsou zapsané. Nelze to ale v účetnictví a to v případě, kdy jsou vystavené daňové doklady, které se evidují po lhůtu stanovenou daňovým zákonem. Vždy Vás o takové situaci budeme informovat a to prostřednictvím e-mailu.

 Pokuď budete mít pocit, že s Vašimi údaji není zacházeno v souladu se zákonem, máte právo se obrátit se stížností na Úřad pro ochranu dat. V tomto případě Vás prosím, obraťte se nejprve na nás a požadavkem o nápravu, určitě se vynasnažíme vše uvéct na pravou míru.

Můžete se spolehnout, že Vaše osobní údaje neposkytneme žádné třetí straně bez Vašeho souhlasu. Zavazujeme se mnčenlivostí a budeme se nadále snažit, aby naše obchodní spolupráce byla co nejvíc korektní.

25. 5. 2018 

www.art7.cz